İkinci kez anne olan Hazal Kaya’dan kızı Leyla Süreyya ile ilk poz

Son olarak ‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’ adlı dizide başrol oynayan Hazal Kaya, kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ile beş yıllık aşkını 6 Şubat 2019’da evlilikle taçlandırmıştı.

Aynı yıl kasım ayında ilk çocuğu Fikret Ali’yi kucağına alan Hazal Kaya, 1 ay önce de ikinci kez anne oldu ve kızına Leyla Süreyya adını verdi.

“YAKA İĞNEM SÜREYYA’M”

Şimdilerde kızını kucağına almanın mutluluğunu yaşayan Hazal Kaya, Leyla Süreyya ile çekilen fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

Paylaşımında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü de kutlayan oyuncu, “Annemler ben küçükken mor kurdeleli yaka iğneleri yaparlardı yürüyüşler için, ben de yardım ederdim. O eylemlerle kazandıklarımıza şahit olarak büyüdüm. Şimdi yaka iğnem Süreyya’m sebebiyle bu gece yürüyüşe katılamıyorum. Kalbim, aklım, umudum sizinle. Kadınlar Günü’müz kutlu olsun! İnadına isyan, inadına özgürlük” ifadelerini kullandı.

Hazal Kaya’nın paylaşımına Enis Arıkan, Burak Deniz, Berfu Yenenler, Arzum Onan, Uraz Kaygılaroğlu, Songül Öden, Merve Özbey, Esra Dermancıoğlu gibi birçok isimden yorum geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir